Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Mariusz Wlazły: Nie zagrałem tak jak potrafię

Mariusz Wlazły: Nie zagrałem tak jak potrafię

Mariusz Wlazły zdaje sobie sprawę z formy jaką obecnie prezentuje. Sam zapytany o przyczynę porażki swojego zespołu z drużyną z Majorki, mówi otwarcie: Nie zagrałem tak jak potrafię a poza tym nie jestem w formie.

Jarosław Bińczyk: Dlaczego nie udało się Skrze awansować do półfinału Ligi Mistrzów?

Mariusz Wlazły: Mogę mówić tylko o sobie, dlatego podam dwie przyczyny: po pierwsze w drugim meczu nie zagrałem tak, jak potrafię, a po drugie nie jestem w formie. Więcej z siebie nie byłem w stanie dać, bo cały czas mam kłopoty ze zdrowiem.Ale aż do czwartego seta nie było widać, by łapały Pana skurcze?

Udało mi się tak kontrolować swój organizm, że dopiero tuż przed końcem czwartego seta mnie złapało i to w obu nogach. Dlatego nie wyszedłem na boisko w tie-breaku. Niestety, nic więcej nie byłem w stanie zrobić. Na pewno moja postawa miała wpływ na wynik drużyny.

Wojciech Drzyzga, który komentował mecz z Portolem w telewizji, powiedział potem w wywiadzie dla „Gazety”, że błąd popełnił Daniel Castellani, który nie przewidział, iż nasza liga jest aż tak mocna. Zgadza się Pan z tym?

To bzdura, bo Castellani zrobił wszystko, co mógł. Najprościej jest zrzucić wszystko na naszego szkoleniowca. Pan Drzyzga nie ma prawa wypowiadać się na ten temat. Zapomniał już chyba, czego dokonał, prowadząc w poprzednim sezonie Mostostal. Choćby z tego powodu nie ma prawa krytykować naszego trenera.

* Rozmawiał Jarosław Bińczyk – gazeta.pl

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Więcej artykułów z dnia :
2007-02-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved