Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Płomień udzielił surowej lekcji siatkarzom BBTS

Płomień udzielił surowej lekcji siatkarzom BBTS

Drużyna z Bielska-Białej przyjechała do Sosnowca z nadzieją na zdobycz punktową. Szybko jednak okazało się, że Płomień Sosnowiec jest poza zasięgiem gości.

Mecz trwał niecałe 60 minut. Niespodziewanie natomiast zespół z Sosnowca rozpoczął mecz zupełnie inną szóstką niż dotychczas. Na ataku Marcina Grygla zastąpił Tomasz Tomczyk, a Dominik KwapisiewiczJakuba Łomacza, który był do tej pory najlepszy graczem sosnowieckiej drużyny.

Mecz przebiegał w każdej partii podobnie. Sosnowiczanie „odjeżdżali” zawodnikom gości na początku setów a później przewagę utrzymywali, lub też jak to miało miejsce w pierwszym secie – powiększali.Sam trener BBTS „Siatkarz-Original”, Grzegorz Wagner, przyznał, że jego podopieczni otrzymali od Płomienia Sosnowiec surową lekcję i nauczkę. – W zasadzie nie ma o czym mówić – lakonicznie kwituje Wagner. – Ustępowaliśmy sosnowiczanom w każdym elemenie i praktycznie nie nawiązaliśmy żadnej walki. Był moment w końcówce II seta, w którym mogliśmy choćby postraszyć miejscowych, ale dała o sobie znać przy jednym, dwóch atakach – „miękka rączka”. Nie ma co robić tragedii, tym bardziej, że w pozostałych meczach prawie wszystko ułożyło się pod nas – dodaje szkoleniowiec BBTS.

Przed bielszczanami dwa mecze na własnym boisku. W środę zjedzie do Bielska-Białej SMS PZPS Spała, zaś w sobotę pojawi się walczący o awans do PLS – Joker Piła. – Na tabelę nawet nie co patrzeć. Zwłaszcza przy takiej grze jak w Sosnowcu – mówi trener BBTS. – Jest na szczęście kilka dni do kolejnych spotkań . Po porażce z Płomieniem chłopcy wrócili już na Ziemię i trzeba zrobić wszystko żeby wygrać najbliższe mecze. Musi wrócić pełna mobilizacja – kończy, najwyraźniej już zmobilizowany, trener bielskich siatkarzy.

Płomień Sosnowiec – BBTS Bielsko-Biała 3:0

(25:15, 25:20, 25:18)

Zobacz również:

Wyniki 21. kolejki oraz tabela I ligi mężczyzn

źródło: sportowebeskidy.pl, SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-02-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved