Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > MP juniorów – pozostali najlepsi

MP juniorów – pozostali najlepsi

Zakończyły się turnieje półfinałowe mistrzostw Polski juniorów, które wyłoniły ośmiu finalistów. Nie sposób się nie zgodzić z tezą, że na tym etapie rozgrywek słabych zespołów już nie ma...

W grupie I w Bełchatowie walka była zacięta i każda z drużyn przynajmniej raz schodziła z parkietu pokonana. Półfinał wygrali, lepszym stosunkiem setów gospodarze Skra Bełchatów. Jedynym zespołem, który pokonał obrońców tytułu, byli zawodnicy Jokera Piła, którzy również awansowali do turnieju finałowego.

Wyniki i tabela turnieju 1/2 finału MP juniorów w BełchatowieW II grupie w Rzeszowie bezkonkurencyjni byli siatkarze MMKS Kędzierzyn-Koźle, którzy wygrali wszystkie spotkania i potwierdzili tym swoje medalowe aspiracje. Z drugiego miejsca awansował Jadar Radom. Zawiedli na całej linii gospodarze, którzy musieli zadowolić się zaledwie trzecim miejscem

Wyniki i tabela turnieju 1/2 finału MP juniorów w Rzeszowie

Nie mieli problemów z awansem siatkarze MOS Wola Warszawa. Pewnie wygrali wszystkie spotkania tracąc tylko seta z drugim finalistą z tej grupy MMKS Dąbrowa Górnicza. Żadnej roli nie odegrali siatkarze Błękitnych Ropczyc, którzy nie wygrali nawet seta.

Wyniki i tabela turnieju 1/2 finału MP juniorów w Warszawie

Turniej organizowany w stolicy Warmii i Mazur, zwyciężyli gospodarze – AZS UWM Olsztyn. W spotkaniu decydującym o pierwszym miejscu pokonali siatkarzy z Częstochowy 3-1. W półfinale nie odegrały większej roli zespoły Kani Gostyń i MKS Andrychów.

Wyniki i tabela turnieju 1/2 finału MP juniorów w Olsztynie

Pięciodniowy turniej finałowy rozpocznie się 7 marca. Zespoły będą rywalizować w dwóch grupach, a następnie najlepsza czwórka turnieju będzie rywalizować o miano Mistrza Polski juniorów.

Grupa A

1 AZS UWM Olsztyn

2 KS Jadar Radom

3 EKS Skra Bełchatów

4 MMKS Dąbrowa Górnicza

Grupa B

1 UMKS MOS Wola Warszawa

2 KS Joker Piła

3 MMKS Kędzierzyn-Koźle

4 Delic Pol Norwid Częstochowa

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Więcej artykułów z dnia :
2007-02-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved