Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I liga: Trzy punkty Jokera

I liga: Trzy punkty Jokera

Kolejne spotkanie, kolejne zwycięstwo. Tak w skrócie można podsumować występy I-ligowego Jokera Piła w ostatnich tygodniach. Spotkanie z Pronarem Hajnówką również zakończyli zwycięsko.

Zgodnie z oczekiwaniami Wielkopolanie odnieśli zwycięstwo pokonując rywali ze wschodu 3:0. Gościom woli walki i ambicji wystarczyło na jedną partię, w której podjęli walkę z gospodarzami. W dwóch kolejnych byli tłem dla dobrze, aczkolwiek nie nadzwyczajnie grających pilan.

Pojedynek mógł się podobać, mimo częstych błędów obu drużyn. Wynik zmieniał się jak w kalejdoskopie, jednak w końcówkach partii swoją wyższość podkreślali Jokerowcy. Po raz kolejny o tryumfie pilan decydował znakomicie spisujący się Wojtek Winnik. Bardzo dobre zawody rozegrał również kapitan Jokera Przemek Lach, który najwidoczniej zapomniał już dawno o przykrej kontuzji, która mu się przytrafiła jeszcze w „starym” roku. Na równym, dobrym poziomie zagrał również młodszy z braci Lachów – Michał. Jednak na szczególne słowa uznania zasługuje Paweł Kaczorowski, który z powodzeniem zastępuje Staszka Pieczonkę. Dziś Paweł udowodnił kibicom oraz trenerowi, że warto na niego stawiać.Joker Piła – Pronar parkiet Hajnówka 3:0

(26:24, 25:21, 25:21)

Zobacz również:

I liga mężczyzn: Tabela i wyniki spotkań 21. kolejki

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-02-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved