Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Sensacyjny wynik rezerw Jadaru w II lidze

Sensacyjny wynik rezerw Jadaru w II lidze

To nie żart. Rezerwy Jadaru, grając juniorami, pokonały 3:0 aspirującą do awansu Warkę. - Zaszokowała mnie gra i wynik - powiedział po meczu debiutujący w roli trenera WTS-u Paweł Wrzeszcz.

Z zespołem jestem dopiero od trzech dni, ale już teraz rzucają się w oczy u zawodników Warki duże braki w wyszkoleniu technicznym, grze blokiem i w zagrywce – dodał trener. Paweł Wrzeszcz wierzy, że w ciągu dwóch tygodni, jakie dzielą jego zespół od fazy play-off, uda się odbudować zespół psychicznie i przygotować do najważniejszych spotkań w sezonie. Słabej postawy gości z pewnością nie można wytłumaczyć kontuzjami Krzysztofa Stańca i Tomasza Skalskiego, jakich nabawili się w trakcie meczu.

Gościom bardzo zależało na wygraniu meczu w Radomiu, bo zwycięstwo 3:0 lub 3:1 gwarantowało im drugą, premiowaną przed play-off lokatę. Było ono tym bardziej realne, że gospodarze grali bez seniorów, w składzie, w jakim zespół Wojciecha Stępnia gra w mistrzostwach Polski juniorów. Młodzież Jadaru nie miała żadnego respektu dla bardziej doświadczonego rywala. Zagrała znakomicie, dominując niemal we wszystkich elementach siatkarskiego rzemiosła. Ich gra była efektowna i bardzo skuteczna. – Chłopcy zagrali równo, bardzo odpowiedzialnie, a przy tym skutecznie – mówił po meczu zadowolony Stępień.Na pochwały zasługuje bez wyjątku cały zespół, choć większości obserwatorów przypadła do gustu bardzo mądra i skuteczna gra Damiana Słomki. Ten młody chłopak w pojedynkach m.in. z doświadczonym Tomaszem Skalskim prezentował się niczym profesor. Jeśli radomianie zagrają z podobną determinacją w Rzeszowie, awans do finałów mistrzostw Polski stanie się faktem.

Jadar II Radom – WTS Warka 3:0

(25:20, 25:20, 25:23)

Składy:

Jadar: Płecha, Długosz, Bucki, Jungiewicz, Słomka, Akala, Amanowicz (libero), Biliński

WTS: Żyłkowski, Skalski, Baranowski, Staniec, Budziński, Żuber, Surmacz (libero), Wykowski, Drabkowski, Mazowiecki

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-02-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved