Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Legia Warszawa… zremisowała

Legia Warszawa… zremisowała

Druzyna warszawskiej Legii, przygotowujaca sie do fazy play-off w grupie drużyn walczących o awans do I ligi, zremisowała 2:2 w sparingowym meczu rozegranym w hali przy ulicy Szturmowej z zespolem AZS UW (III liga).

Pierwsza partia spotkania minęła bez historii. Zdecydowane prowadzenie od poczatku posiadali podopieczni trenera Wojciecha Szczuckiego. W drugim secie gra juz była bardziej wyrównana. Pod koniec tego seta na trzypunktowe prowadzenie (24-21) wyszedó zespół akademików, ale ostatnie 5 punktów zdobyła Legia. Zespół AZS zdołał jednak wyrównać stan tego towarzyskiego spotkania,

wygrywajac dwa następne sety.

W skladzie Legii, podobnie jak w kilku ostatnich meczach ligowych, zabrakło Tomasza Walendzika i Pawła Mikołajczaka.

AZS UW – LEGIA 2:2 (15:25, 24:26, 25:21, 25:23)

Składy:

Legia: Kłos, Wrona, Kasprzyk, Jajszczak, Radomski, Lewandowski, Wróbel (libero) oraz Wierzbowski i Pucula (grał jako libero)

źródło: legialive.pl