Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga: Z Gwardią Szczytno bez eksperymentów…

II liga: Z Gwardią Szczytno bez eksperymentów…

Ostatni, osiemnasty mecz fazy zasadniczej II ligi, rozegrają w sobotę o godz. 17:00 w hali MOSiR siatkarze Trefla Gdańsk. Niepokonany lider spotka się z Gwardią Szczytno ostatnią ekipą w ligowej tabeli, która w 17 rozegranych meczach zdołała wygrać zaledwie 12 setów.

W styczniu doszło do pierwszego spotkania Trefla Gdańsk z Gwardią. Gdańszczanie wygrali w trzech setach (w tym dwóch bardzo zaciętych), jednak trener Rafał Prus nie był zadowolony ani z wyniku ani z postawy swoich zmienników, dla których mecz z teoretycznie słabszym zespołem miał być okazją do zaprezentowania swoich możliwości. Błyszczał wtedy Waldemar Świrydowicz, który popisał się serią 11 zwycięskich zagrywek z rzędu.

Do sobotniego meczu Trefl Gdańsk przystępuje tuż po ubiegłotygodniowej porażce z GTS Gdańsk w Turnieju o Puchar Prezesa Koncernu Energetycznego Energa w Pruszczu Gdańskim. – Jesteśmy zbyt doświadczonym zespołem aby porażka w Pruszczu Gdańskim wpływała na nasze morale, jednak z pewnością chcemy się zrehabilitować. W lidze nie będziemy eksperymentować i zagramy w najsilniejszym składzie, jaki jest stale przygotowywany do play off – zapowiada trener Rafał Prus.Zespół gdański przygotowuje się do finałowej fazy rozgrywek II ligi na siłowni. – „Chcemy teraz maksymalnie naładować akumulatory, bo później może nie być na to czasu. Nie wiadomo jak potoczy się play-off, mecze mogą potrwać nawet do maja. Poza pracą na siłowni, chcemy rozegrać 4 lub 5 sparingów, aktualnie szukamy przeciwników na 7 i 14 marca – powiedział trener Prus.

źródło: siatkowka.trefl.com.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-02-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved