Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Strefowa zapowiedź 11. kolejki PLS

Strefowa zapowiedź 11. kolejki PLS

Tylko cztery spotkania rozegrają w ten weekend zespoły występujące w Polskiej Lidze Siatkówki. Najciekawiej zapowiadają się mecze we Wrocławiu i Warszawie. Jastrzębski Węgiel i BOT Skra Bełchatów zmierzą się ze sobą w marcu.

Do istotnego, w kwestii punktów, spotkania dojdzie w piątek we Wrocławiu. Miejscowa Gwardia podejmować będzie Jadar Radom. Dzięki wygranej 3:2 nad warszawską Politechniką Gwardziści awansowali na 7. pozycję w tabeli i celem nadchodzącego spotkania będzie utrzymanie tej pozycji. Z kolei radomianie przegrali ostatnio w Bełchatowie 0:3. Pokazali jednak, że stać ich na bardzo dobrą grę. Dlatego też mają szansę w nadchodzącym meczu zdobyć kolejne punkty. Liczymy zatem na zacięty pojedynek.

Gwardia Wrocław – Jadar RadomPiątek, 16.02.2007 g. 17:00 TV

Faworyt – Gwardia


Trzecie miejsce w tabeli dla Resovii Rzeszów to nie przypadek. Siatkarze Jana Sucha pokazują nam pewną, stabilną grę, która przekłada się na wyniki. Wprawdzie ulegli ostatnio częstochowianom 2:3, jednak nie można tego rozpatrywać w kategorii porażki. Nieco inaczej patrzą z pewnością na swoją przegraną z Gwardią siatkarze warszawskiej Politechniki. Tylko jeden punkt wywieziony z Wrocławia to zbyt mało, aby się cieszyć. Dlatego w sobotę podopieczni Edwarda Skorka we własnej hali spróbują pewnie „urwać” choćby jeden punkt rywalom z Rzeszowa.

AZS Politechnika – Resovia Rzeszów

Sobota, 17.02.2007 g. 15:00 TV

Faworyt – Resovia


Wciąż z sentymentem wspominamy spotkania z ubiegłych lat pomiędzy zespołami AZS Częstochowa a Mostostalem Kędzierzyn. I o ile z drużynie spod Jasnej Góry znów występują Ci sami siatkarze co kiedyś, to wśród kędzierzynian ciężko szukać zawodników z dawnego składu. W ten weekend oba zespoły zagrają na gorącym terenie w Częstochowie. Z punktu widzenia kędzierzynian ważniejsze jest teraz zdobywanie punktów, niż pokazanie ładnej gry. Z kolei częstochowianie stoją przed szansą wyprzedzenia Resovii i zapewne nie będą chcieli zmarnować ku temu okazji.

AZS Częstochowa – Mostostal-Azoty

Sobota, 17.02.2007 g. 17:00

Faworyt – AZS Częstochowa


Stosunkowo najłatwiejsze zadanie, w postaci wygranej, mają przed sobą siatkarze PZU AZS Olsztyn. W 10. kolejce bez większych problemów pokonali na wyjeździe Mostostal. Teraz we własnej hali zagrają z Delectą Bydgoszcz. Siatkarze Wiesława Popika znajdują się w coraz gorszej sytuacji, gdyż zajmują ostatnie miejsce w tabeli z zaledwie czterema punktami. Wydaje się, że doświadczenie i umiejętności zawodników z Olsztyna pozwolą im na w miarę gładkie zwycięstwo. Jednak w tym sezonie już różne niespodzianki miały miejsce.

PZU AZS Olsztyn – Delecta Bydgoszcz

Sobota, 17.02.2007 g. 17:00

Faworyt – PZU AZS

Zobacz także:

Wyniki i tabela PLS

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-02-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved