Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Sergio: Może kiedyś zagram w PLS

Sergio: Może kiedyś zagram w PLS

Sergio był jedną z jaśniejszych postaci spotkania Jastrzębski Węgiel - Copra Piacenza w środowy wieczór. Aktualny mistrz świata po meczu zgodził się na krótką rozmowę.

Marek Bobakowski: Trudne spotkanie?

Sergio: – Dzisiaj polski zespół grał na wysokim poziomie. Musiałem się sporo napocić, aby dobrze przyjmować Waszą zagrywkę. Miałem wiele problemów, ale myślę, że wyszedłem z opresji obronną ręką.Jakie wrażenie na panu zrobiła polska publiczność?

Znakomite. Jesteście tak samo zakręceni na punkcie siatkówki jak Brazylijczycy! Patrząc na miejscowych kibiców czułem się jak u siebie w domu. Wspaniałe doznanie.

Podczas spotkania ma pan świetny kontakt z fanami. Rozmowy, gesty, uśmiechy… To wszystko czyni z pana prawdziwego showmana. A po spotkaniu z uśmiechem na twarzy pozował pan do setek zdjęć.

I co w tym dziwnego? To mój sposób na siatkówkę. Bawię się i jednocześnie zarabiam spore pieniądze. Czyż trzeba coś więcej? Każde spotkanie to wielkie show, a ja jestem jednym z głównych aktorów.

Zagra pan kiedyś w polskim zespole?

Dlaczego nie? Wiem, że Polska Liga Siatkówki rozwija się w niesłychanym tempie. Jeżeli kiedyś nadejdzie oferta z Waszego kraju to poważnie ją rozważę.

Rozmawiał Marek Bobakowski – Super Volley

źródło: Super Volley

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Więcej artykułów z dnia :
2007-02-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved