Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Porażka rezerw Jadaru w Radlinie

Porażka rezerw Jadaru w Radlinie

Rezerwy Jadaru Radom przegrały z Górnikiem Radlin 1:3, a w czwartek zakończą rundę rewanżową zaległym pojedynkiem z WTS Warka. Dla gości wynik meczu ma ogromne znacznie...

Na prośbę działaczy radomskich mecz ostatniej kolejki pomiędzy Górnikiem i Jadarem rozegrano awansem. Trener Wojciech Stępień zabrał do Radlina juniorów, którzy niebawem zagrają w półfinale mistrzostw Polski w Rzeszowie.

Zgodnie z przewidywaniami lepsi okazali się gospodarze, ale urwanie jednego seta jest również sukcesem zespołu z Radomia. – Z założenia nie grałem najsilniejszym zestawieniem z seniorami w składzie. Wygraliśmy pierwszą partię, prowadziliśmy w drugiej 21:17, i gdyby nie seria prostych błędów, wynik mógłby być dla nas korzystniejszy – powiedział Stępień.W czwartek o godz. 19 radomianie zagrają zaległe spotkanie z WTS Warka. Dla gości wynik meczu ma ogromne znacznie, bo ewentualne zwycięstwo pozwoli im zająć wyjściową pozycję przed fazą play-off.

Jak już wcześniej informowaliśmy, po porażce z MOS Będzin w Warce doszło do zmiany trenera. Pierwszym szkoleniowcem zespołu został Paweł Wrzeszcz. – Nasi sponsorzy zadecydowali już wcześniej, że w play-off zespół poprowadzi inny trener – powiedział Wieczorek. – Pan Andrzej Warda jest doskonale znany w środowisku wareckim, ma ogromne zasługi i zostanie w sztabie szkoleniowym jako drugi trener. Działacze uznali jednak, że zespołowi przyda się nowa myśl taktyczna, a wszystko po to by nie zmarnować znów szansy awansu do I ligi. Bardzo nam zależy na realizacji tego planu – dodał.

Trener Jadaru zapowiada, że zespół będzie walczył o zwycięstwo, ale dla niego znacznie ważniejsze jest dziś zgrywanie drużyny przed półfinałami mistrzostw Polski juniorów. – Ze względu na udział w studenckim obozie narciarskim Kamila Gutkowskiego przeciwko Warce wyjdziemy w tym samym zestawieniu co w Radlinie – powiedział Wojciech Stępień.

Górnik Radlin – Jadar II Radom 3:1

(21:25, 25:23, 25:16, 25:14)

Składy:

Jadar: Płecha, Długosz, Bucki, Jungiewicz, Słomka, Akala, Amananowicz (libero) oraz Szumielewicz, Biliński, Górski.

Zobacz również:

Wyniki i tabela gr. 4 II ligi męzczyzn

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-02-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved