Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I liga: Porażka siatkarzy Pronaru z Płomieniem Sosnowiec

I liga: Porażka siatkarzy Pronaru z Płomieniem Sosnowiec

Siatkarze Pronaru Hajnówka stoczyli w środę wyrównany pojedynek z najlepszym zespołem rozgrywek, ale nie zdobyli nawet punktu. Z kolejki na kolejkę są bliżej degradacji do II ligi.

Sytuacja hajnowian w tabeli była dramatyczna już wcześniej z powodu zbyt wielu nieraz kompromitujących wpadek, jak porażka z SMS-em Spała, czy SPS-em Zduńska Wola, Inotelem Poznań i Bzurą Ozorków… Zespół uratować się może teraz tylko zdobywając punkty z silniejszymi ekipami. W środę się nie udało, chociaż po raz kolejny siatkarze Pronaru pokazali, że potrafią z nimi walczyć. Tym razem byli blisko urwania punktów Płomieniowi Sosnowiec, który wcześniej przegrał tylko trzy mecze, z czego dwa po tie-breakach.

Hajnowianie zagrali o niebo lepiej niż w Spale cztery dni temu i pierwszego seta wygrali do 22. W drugim prowadzili 22:21, ale wtedy rozpoczął się ich dramat. Nie potrafili już skończyć żadnej akcji do końca partii. Po zmianie stron dalej zbierali na boisku baty, ale pozbierali się w czwartej odsłonie. Wydawało się, że przejmują inicjatywę w najlepszym momencie. Przegrywali 22:24, lecz doprowadzili do wyrównania. Końcówka jednak znowu należała do sosnowiczan.Mówią, że mecz był ładny, ale za to nikt nam punktów nie da. Powalczyliśmy, ale cały czas mamy 19 punktów i wszystko – podsumował krótko smutny trener Marek Antoniuk.

Teraz hajnowian czeka wyjazd do Piły na mecz z trzecim w tabeli Jokerem. Następnie Pronar podejmie u siebie wicelidera z Nysy.

Pronar Hajnówka – Płomień Sosnowiec 1:3

(25:22, 22:25, 17:25, 24:26)

Składy:

Pronar Hajnówka: Babińczuk, Woroniecki, Alancewicz, Gołębski, Kacperski, Saczko, Łyczko (libero) oraz Wójcik, Iwaniuk, Zrajkowski.

Zobacz również:

I liga mężczyzn: Tabela i wyniki spotkań 20. kolejki

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-02-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved