Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Paweł Papke: Mariusz ma prawo czuć się zmęczonym

Paweł Papke: Mariusz ma prawo czuć się zmęczonym

Temat reprezentacji skończył się już dla mnie - mówi Paweł Papke, który dzisiaj obchodzi trzydzieste urodziny. Musiałem dokonać takiego wyboru. Przeszedłem dwie operacje. Cieszę się, że wróciłem do jako takiego grania w lidze.

Nie mam już takiego zdrowia jak kiedyś. Są młodsi koledzy, silniejsi, bardziej skoczni. Paweł Papke podkreślił, że gra w reprezentacji jest piękną rzeczą, ale ten czas już się skończył. – Zarabiam w klubie i tam jeszcze chciałbym pograć kilka sezonów – powiedział.

Byłego reprezentacyjnego atakującego zaskoczyła dyskusja prasowa na temat gry Mariusza Wlazłego w Lidze Światowej w tym roku. – Mariusz na pewno ma prawo czuć się zmęczonym – powiedział. – W 2006 roku rozegrał 60-70 meczów. To jest potężna dawka. Niepotrzebnie jednak sprawa wyszła do mediów. Mogli to jakoś z trenerem Raulem Lozano inaczej załatwić.Paweł Papke zgadza się, że kalendarz jest bardzo mocno rozbudowany. Liga Światowa może się zacząć tydzień po zakończeniu rozgrywek Polskiej Ligi Siatkówki, gdy do wyłonienia mistrza kraju potrzebny będzie piąty mecz. – Okazji do grania nie zabraknie – powiedział Paweł Papke. – Może okazać, że najważniejszy będzie Puchar Świata. Trener Raul Lozano dokonał trafnego wyboru kadry.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-02-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved