Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Grand Prix > Turniej Grand Prix w Rzeszowie bez problemów

Turniej Grand Prix w Rzeszowie bez problemów

- Nie będzie problemów z organizacją turnieju Grand Prix siatkarek w Rzeszowie - twierdzi Wiesław Radomski, prezes Podkarpackiego Wojewódzkiego Związku PS.

W piątek na temat organizacji tych zawodów (3-8.08) rozmawiali z Tadeuszem Ferencem, prezydentem miasta i Piotrem Latawcem, wiceprezydentem, Mirosław Przedpełski, prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej i Artur Popko, prezes Polskiej Ligi Siatkówki. Towarzyszyli im Wiesław Radomski, który jest członkiem zarządu PZPS i Marek Borejko, szef Asseco Resovii.

Rozmowa była konstruktywna. Obaj prezydenci byli bardzo pozytywnie nastawieni do kwestii organizacji tych prestiżowych zawodów – dodaje Radomski. – Prezydent poprosił, aby władze PZPS-u przedstawiły swoje oczekiwania wobec miasta. Następne spotkanie odbędzie się niebawem.W sierpniu w hali Podpromie zagrają: Rosja, Chiny, USA i Polska. Rosja to mistrz świata z Japonii. Chinki – mistrzynie olimpijskie – prezentują także wysokie umiejętności. W MŚ w Japonii zakończyły rywalizację na 5. miejscu. USA również zalicza się do najlepszych drużyn w (w MŚ -2006 – 9. pozycja).

Mimo, że do sierpnia jeszcze daleko, to jednak prace są zawansowane. Jesteśmy bowiem przyzwyczajeni do wysokiego poziomu organizacyjnego. Wolimy więc wcześniej uzgodnić najważniejsze kwestie – uśmiecha się Radomski.

Wiadomo już, że drużyny zostaną zakwaterowane w dwóch hotelach: „Prezydenckim” i „Hetmanie”. – Byłem już w Rzeszowie na meczach, ale po raz kolejny jestem zauroczony atmosferą panującą w tutejszej hali i kibicami – komplementował organizację meczu z AZS-em Częstochowa prezes Przedpełski. – Chciałem także zobaczyć, jak gra Resovia, którą wszyscy chwalą. Jest za co!

źródło: Dziennik Nowiny

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Grand Prix, reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2007-02-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved