Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga: WTS Warka – MOS Będzin 2:3

II liga: WTS Warka – MOS Będzin 2:3

W zaległym spotkaniu 14. kolejki WTS Warka uległ po zaciętym spotkaniu liderowi tabeli MOS Będzin 2:3. Ten pojedynek od dawna elektryzował kibiców obu drużyn, którzy marzą, by ich zespoły wywalczyły awans do I ligi.

W pierwszej rundzie MOS pewnie pokonał we własnej hali WTS 3:1, zespół z Warki miał więc okazje do rewanżu. Niestety, i tym razem lepsza okazała się drużyna z Będzina.

– To nie oni wygrali, tylko… my przegraliśmy mecz – powiedział „Gazecie” trener Andrzej Warda. I rzeczywiście, ujęcie statystyczne spotkania wykazało, że siatkarze WTS nie wytrzymali chyba presji meczu na szczycie.W pięciu setach oddali aż 54 punkty po tzw. błędach własnych, w tym aż 21 po nieudanych zagrywkach. Zdaniem Wardy to ten właśnie element miał być kluczem do sukcesu. – Powiem przewrotnie, że teraz mógłbym się nawet założyć, że wygramy kolejny mecz z MOS – dodał szkoleniowiec.

Zespół z Warki walczy o drugą pozycje w tabeli. W najbliższy czwartek zmierzy się w Radomiu (godz.19) w zaległym meczu z rezerwami Jadaru. Jeśli siatkarze z Warki chcą zająć wyjściową pozycję w tabeli, tego spotkania nie mogą przegrać.

WTS Warka – MOS Będzin 2:3

(23:25, 25:19, 22:25, 25:22, 8:15)

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-02-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved