Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > W Hajnówce nie lekceważą sobotniego przeciwnika

W Hajnówce nie lekceważą sobotniego przeciwnika

Hajnowianie nie mają dużo wolnego, gdyż już wczoraj rano wybrali się na mecz do Spały. Dziś zmierzą się tam z zamykającym ligową tabelę zespołem złożonym z młodych uczniów ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

W zdecydowanie lepszych nastrojach niż ostatnio są I-ligowi siatkarze Pronaru Hajnówka. Po dwóch porażkach z rzędu w czwartek w zaległym meczu pokonali GTPS Gorzów Wielkopolski. Mimo że nadal zajmują 11., spadkowe, miejsce w tabeli, to mają dużą szansę awansować wyżej i zagrać w barażach o utrzymanie.

Z GTPS w końcu zagraliśmy bardzo dobrze, to był jeden z naszych lepszych pojedynków w tym sezonie – cieszy się Adam Aleksandrowicz, który wraz z Markiem Antoniukiem prowadzi zespół. – W naszej grze było sporo luzu i, jak widać, to przyniosło skutek. Mam nadzieję, że dzięki tej wygranej w kolejnych meczach będzie nam trochę łatwiej. A punkty przecież są nam niezwykle potrzebne.Hajnowianie nie mają dużo wolnego, gdyż już wczoraj rano wybrali się na mecz do Spały. Dziś zmierzą się tam z zamykającym ligową tabelę zespołem złożonym z młodych uczniów ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Z pokonaniem tych rywali nasi siatkarze nie powinni mieć problemów we własnej sali wygrali z nimi w trzech setach.

Mimo że teoretycznie rywal jest słabszy, nie możemy go zlekceważyć – przestrzega Aleksandrowicz. – Nie możemy już sobie dopisać punktów, musimy zagrać spokojnie swoje, a wynik powinien być korzystny.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-02-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved