Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Dorota Świeniewicz: Gażę przekażę na cele charytatywne

Dorota Świeniewicz: Gażę przekażę na cele charytatywne

Narodziny dziecka to największe szczęście, jakie może spotkać kobietę. Już niedługo zazna go Dorota Świeniewicz. Jedna z najlepszych siatkarek na świecie zdecydowała się podzielić swoją radością z czytelnikami „Faktu”.

Dorota Świeniewicz to nie tylko świetna siatkarka, dwukrotna mistrzyni Europy, ale przede wszystkim piękna kobieta. Wygląda kwitnąco. Uśmiech nie znika z jej twarzy. Trudno się dziwić – w lutym zostanie mamą.

To największe szczęście, jakie może spotkać kobietę. Już nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę moje maleństwo. Długo nie mogłam zdecydować się na sesję zdjęciową, ale w końcu pomyślałam, że warto podzielić się ze wszystkimi moją radością. Gażę, którą dostałam za sesję, przekażę na cele charytatywne – mówi siatkarka.Dorota dzielnie zniosła kilkugodzinne pozowanie do zdjęć. Efekt jest zachwycający. Ciąża to piękny okres w moim życiu. Przez cały czas byłam aktywna i radosna. Jedynie w szóstym miesiącu, kiedy było zagrożenie wcześniejszego porodu, bardzo się martwiłam i musiałam trochę odpocząć – dodaje Świeniewicz.

Na cztery tygodnie przed porodem Dorota nadal pracowała. Pojechała na obóz sportowy do Szczyrku z młodymi siatkarkami z warszawskiego klubu Hubert Ochota, które trenuje. Do tej pory siatkówka była całym moim życiem. Teraz czeka mnie coś znacznie wspanialszego. Czuję się spełniona jako kobieta! – opowiada z zachwytem przyszła mama.

Będzie rodzić w Warszawie, gdzie mieszka. Jeszcze nie zdecydowała się na imię dla maleństwa, bo nie wie, jakiej będzie płci. Najważniejsze, żeby było zdrowe. Wychowywanie dziecka to bardzo duża odpowiedzialność, ale wiem, że temu podołam. Macierzyństwo to spełnienie moich najskrytszych marzeń. Cóż więcej mogę dodać? Jestem w siódmym niebie! – uśmiecha się Dorota Świeniewicz.

źródło: Fakt, reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2007-02-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved