Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I liga: Kluczowy mecz

I liga: Kluczowy mecz

Kto przegra jutrzejszy mecz między SPS-em Zduńska Wola a BBTS-em "Siatkarz", pozostanie bez większych szans na wydobycie się ze strefy barażów o utrzymanie.

Bielszczanie rozegrali, dotąd o jedno spotkanie mniej niż ich rywal ze Zduńskiej Woli. Atutem miejscowych jest ich obiekt i własna publiczności. – Tamtejsi kibice naprawdę potrafią wspierać siatkarzy SPS-u. Do tego hala ma dość specyficzną konstrukcję – mówi Grzegorz Wagner, trener BBTS. – Musimy być przygotowani na walkę. Uważam, że oba zespoły dysponują porównywalnym potencjałem. Zduńska Wola dobrze radzi sobie w odbiorze zagrywki i rozegraniu. Liderem w ataku jest Maciej Kordysz. Ja z kolei, cieszę się, że dysponuję grupą 10-11-u zawodników, z których każdy może wejść w dowolnym momencie na boisko i nie będzie to stanowić uszczerbku w grze. W tym upatruję naszej szansy. Kluczem do wygranej będzie jednak koncentracja i »chłodna głowa« – dodaje szkoleniowiec bielskich siatkarzy.

W spotkaniu I rundy BBTS „Siatkarz” pokonał SPS Zduńska Wola 3:2. Patrząc na tabelę I ligi, trudno nie zgodzić się z Grzegorzem Wagnerem, który szanse na zwycięstwo ocenia 50 na 50. Bielszczanie przystępują do gry z 9 pozycji, a SPS z 10 miejsca. Siatkarze obu zespołów zgromadzili dotąd, po 20 punktów.Początek konfrontacji w Zduńskiej Woli, o godz. 18:00.

źródło: sportowebeskidy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-02-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved