Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Niedziela zaczyna rehabilitację

Niedziela zaczyna rehabilitację

Krzysztof Niedziela, atakujący radomskiego Jadaru Sport, rozpoczął rehabilitację po operacji barku. W przyszłym tygodniu przejdzie badania kontrolne. Na początku stycznia atakujący radomian przeszedł operację barku.

Wcześniej, przez trzy miesiące próbował jej uniknąć, poddając się serii różnorodnych zabiegów i stosując specjalistyczne ćwiczenia. Ból jednak nie ustępował i konieczna okazała się interwencja chirurga.

W poniedziałek pozbyłem się usztywnienia barku i zacząłem rehabilitację – mówi Niedziela. – Nie odczuwam bólu i według lekarzy zabieg przyniósł efekt.Na 19 lutego wyznaczony został termin badań, które musi przejść siatkarz radomskiej drużyny. Po nich lekarze zadecydują o dalszym leczeniu i kolejnych zabiegach rehabilitacyjnych. Jak przyznaje zawodnik, chciałby jak najszybciej zacząć treningi, ale zdaje sobie sprawę, że zbyt szybki powrót do ćwiczeń mógłby mu zaszkodzić.

reklama

O odbijaniu piłki na razie nie myślę, chciałbym zacząć biegać, ćwiczyć mięśnie brzucha, żeby się nie „zastać” – śmieje się. – Ale to będzie możliwe prawdopodobnie dopiero w marcu. Wiem, czym może skończyć się przeciążenie barku, kolejną kontuzją, a ja chcę wrócić do grania na wysokim poziomie. Leczenie radomskiego siatkarza ma zakończyć się prawdopodobnie w czerwcu.

źródło: echodnia.eu

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-02-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved