Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Liga Mistrzyń: Podsumowanie środowych spotkań

Liga Mistrzyń: Podsumowanie środowych spotkań

Drugiego dnia rozgrywek play-off Ligi Mistrzyń najbardziej zacięty okazało się spotkanie Dynamo Moskwa - Hotel Cantur Las Palmas, wygrane przez gospodynie po tie-breaku.

Rosjanki przegrywały już 1:2, ale głównie dzięki Jekaterinie Gamowej zdołały odrobić straty i wygrać mecz. Po spotkaniu trener Dynama Dmitrij Fomin komplementował rywalki, mówiąc że w lidze rosyjskiej Dynamo nie ma takich silnych przeciwniczek.

Ciekawy przebieg miało spotkanie pomiędzy Vakifbank Gunes Stambuł a Vini Monteschiavo Jesi. Włoska drużyna głądko wygrała 3:1, w setach które kończyły się na korzyść Monteschiavo przewaga Włoszek była bardzo wyraźna, za to w parii wygranej przez zespół turecki, drużyna gości zdobyła zaledwie 7 punktów.

Nie powiodło się również drugiej tureckiej drużynie w play-off. Eczacibasi Stambuł uległo na wyjeździe holenderskiemu DELA Martinus Amstelven 0:3. Wprawdzie po przegranych pierwszych dwóch setach turczynki prowadziły w trzeciej partii, ale nie potrafiły utrzymać przewagi i przegrały mecz do zera.