Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Dialogi wrocławianek z arbitrem

Dialogi wrocławianek z arbitrem

Dialog Gwardia prowadziła w tie-breaku 13:10, by przegrać 14:16. Sędzia podjął kilka kontrowersyjnych decyzji - narzekała po meczu z Bielskiem Katarzyna Mroczkowska.

Gwardzistki wywalczyły w sobotę tylko i aż oczko. Tylko, bo w końcówce piątej partii miały już trzy punkty zaliczki. Aż, bo na powiększenie ligowego dorobku czekały od 30 grudnia, kiedy poległy w Poznaniu 2:3. No i rywal był zacny, choć nie z tej najwyższej ligowej półki.

Dla bielszczanek był to trzeci pojedynek pod wodzą Wiktora Kreboka. Tydzień temu wygrały w Gdańsku (3:0), a wcześniej pokonały u siebie Centrostal 3:1. – Przyjechaliśmy do Wrocławia w sobotę, a nie dzień wcześniej. Może to był mój błąd – przyznał opiekun gości. Słusznie, skoro zwrócił również uwagę na fakt, że hala Orbita nie jest lubiana przez jego zespół.Szkoda, że tak się skończyło, ale dla nas ten punkt to także jest coś – zauważył z kolei Rafał Błaszczyk, który od czwartej partii grał przy linii bocznej razem z zespołem, nie kryjąc się z emocjami. Początkowo wrocławski szkoleniowiec miał spore pretensje o ostatnią akcję meczu, kiedy Joanna Staniucha posłała piłkę w aut, jednak sędzia z Opola uznał, że po bloku gospodyń.

Arbiter się nie pomylił, bo sprawdzałem już to na kasecie wideo – mówił podczas konferencji prasowej Krebok. Tę dyskusję honorowo przecięła także kapitan Gwardii Katarzyna Mroczkowska, potwierdzając taką wersję zdarzeń. Nie omieszkała jednak zaznaczyć, że wcześniejsze decyzje tego sędziego były kontrowersyjne. Również w tie-breaku.

Autor tekstu: Wojciech Koerber

źródło: naszemiasto.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2007-02-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved