Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Siergiej Tietiuchin wznowi treningi

Siergiej Tietiuchin wznowi treningi

- Na razie jest trudno powiedzieć kiedy wrócę do gry - mówi jeden z najlepszych przyjmujących świata Siergiej Tietiuchin. Jego brak na mistrzostwach świata w Japonii był poważnym osłabieniem ekipy Rosji, która zajęła 7. miejsce.

Zawodnik Dynama TatTransGaz Kazań spędził ostatnie dwa tygodnie w Niemczech, gdzie był na rehabilitacji. Te zajęcia były zaplanowane jeszcze październiku tuż po operacji. Teraz zawodnik, jak sam mówi, czuje się normalnie. – Zdaniem lekarzy w następnym tygodniu będzie można wznowić treningi – mówi Siergiej Tietiuchin. – Jestem teraz w Moskwie. Po meczu mojej drużyny ze stołecznym Dynamo wracam do Kazania. Do Monachium już nie wrócę.

Siergiej Tietiuchin nie będzie musiał od zera zaczynać pracy nad swoją formą. W Niemczech miał też zajęcia treningowe. Jeszcze przed operacją był na zgrupowaniu ze swoim klubem w Tuapsie. Zawodnik po raz kolejny powiedział, że nie było możliwości zwlekania z operacją. – Mogłem wybrać wcześniejszy wariant przed Ligą Światową w Moskwie, ale bardzo chciałem zagrać u siebie i zwyciężyć – powiedział. – Nie ma co jednak patrzeć w przeszłość. Przed nami kolejna gra w Moskwie w mistrzostwach Europy.Onecność Siergieja Tietiuchina na trybunach w Moskwie nie pomogła. Tutejsze Dynamo pewnie pokonało Dynamo TatTransGaz Kazań 3:1 (25:16, 26:28, 25:21, 25:17).

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2007-02-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved