Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Piotr Gacek o porażce z Politechniką

Piotr Gacek o porażce z Politechniką

- Nie wiem - nie chciałbym mówić, czy mamy kompleks własnej hali, czy też nie. Z pewnością zagraliśmy dzisiaj słabszy mecz. I tyle - mówi libero Wkręt-Metu Domex AZS - Piotr Gacek.

Zaczęliśmy bardzo dobrze, a później chodziliśmy po boisku i role się odwróciły. Wyglądało to tak, jakbyśmy nie mieli siły grać. Będziemy musieli się mocno zastanowić nad przyczynami porażki. Nie wiem, co się dzisiaj stało. Przecież przez pierwsze dwa sety graliśmy naprawdę dobrze – tak mecz z JW Construction Politechnika Warszawa ocenił Piotr Gacek.

Zdaniem zawodnika do zwycięstwa zabrakło kilku obron i bloków.Nie zawsze się gra w przyjęciu na sto procent. Mieliśmy parę pomyłek, ale myślę, że w przekroju całego meczu statystyki przyjęcia były dobre i tutaj nie ustępowaliśmy rywalom. Brakowało jednak obron w polu i bloków. Bardzo szkoda tego meczu, ale – niestety – tak jest, że w sporcie nie zawsze się wygrywa.

Zawodnicy Wkręt – Metu Domeksu AZS Częstochowa lepiej niż we własnej hali spisują się na wyjazdach.

Nie wiem, nie chciałbym mówić, czy mamy kompleks własnej hali, czy nie. Na pewno zagraliśmy dzisiaj słabszy mecz. I tyle stwierdził reprezentacyjny libero.

Częstochowski siatkarz nie szuka usprawiedliwienia w chorobach, które dopadły czołowych siatkarzy AZS-u.

Nie chciałbym się usprawiedliwiać, chociaż to fakt, że leżeliśmy łóżkach przez cały tydzień i zaczęliśmy trenować dwa dni przed meczem. Ja i Marcin Wika ciągle jesteśmy na antybiotykach, ale poza końcówką, kiedy brakowało mi już sił, fizycznie czułem się dobrze. Myślę, że na tę porażkę złożyło się kilka różnych rzeczy – kończy Piotr Gacek.

Z Piotrem Gackiem rozmawiał Tadeusz Iwanicki – Gazeta Wyborcza

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-02-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved