Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > II liga: Antysiatkówka radomianek

II liga: Antysiatkówka radomianek

AZS Politechnika Radomska przegrał 1:3 z akademiczkami z Uniwersytetu Warszawskiego i niemal przekreślił szansę na znalezienie się w pierwszej szóstce tabeli sezonu zasadniczego.

Oznacza to, że podopieczne Rafała Skórnickiego być może nie unikną w obecnym sezonie walki o utrzymanie w lidze. By stało się inaczej, musiałby się chyba zdarzyć megacud. Bo w obliczu takiej gry, jaką reprezentują dziewczyny, trudno patrzeć w przyszłość optymistycznie – powiedział trener radomianek. Jego zespół po raz kolejny bowiem zaprezentował prawdziwą huśtawkę nastrojów, w której górę wzięły, niestety, negatywne emocje.

Radomianki zaczęły jednak od mocnego uderzenia, bo pierwszą odsłonę wygrały do 15. To, co działo się w kolejnych partiach, zarówno trener, jak i kibice przeżywali w tym sezonie wielokrotnie. Seryjne błędy, nieporozumienia oraz wzajemne pretensje przeradzające się w kłótnie nie mogły zwiastować niczego dobrego. Kolejny mecz, który powinniśmy wygrać zdecydowanie, zamienił się w małą wojnę pomiędzy dziewczynami. Także ich grę można śmiało określić jako antysiatkówkę – przyznał Skórnicki.Następny mecz ligowy i jednocześnie ostatni w rundzie zasadniczej Politechnika rozegra dopiero za dwa tygodnie. Na własnym parkiecie podejmie trzeci w tabeli AZS WSWFiT Białystok.

AZS UW Warszawa – AZS Poltechnika Radomska 3:1

(15:25, 25:23, 25:22, 25:23)

Składy:

AZS Politechnika: Kamińska, Gościcka, J. Majkusiak, Pawłowska, Lachowska, Kucharska, Dobosz (libero) oraz Januszewska.

Zobacz również:

Wyniki 17. kolejki oraz tabelę gr. 3 II ligi kobiet

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2007-02-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved