Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Wyjść z czarnej strefy

Wyjść z czarnej strefy

Pronar Hajnówka ma dzisiaj wielką szansę opuścić 11 miejsce w tabeli, które jest zagrożone bezpośrednim spadkiem. Wystarczy jak spełni jeden warunek, pokona SPS Zduńska Wola.

Postaramy się wykorzystać nadarzającą się szansę i mam nadzieję, że nam się uda – mówi Marek Antoniuk, który wraz z Adamem Aleksandrowiczem prowadzi zespół. – W najbliższych trzech meczach [u siebie ze Zduńską Wolą i Płomieniem Sosnowiec oraz na wyjeździe z SMS-em I Spała – red.] chcemy zdobyć osiem punktów. Musimy zacząć wygrywać z tymi wyżej notowanymi rywalami, jeżeli chcemy utrzymać się w lidze.

Z pierwszej konfrontacji z ekipą ze Zduńskiej Woli hajnowianie nie mają miłych wspomnień. Mimo że rywale grali bez dwóch podstawowych zawodników, nie mieli żadnych problemów z pokonaniem Pronaru. Po tamtym spotkaniu Adam Aleksandrowicz mówił, że ta porażka na długo pozostanie w głowach siatkarzy, gdyż przegrali mecz na własne życzenie. Tamta potyczka była też niezwykle ważna dla zawodników ze Zduńskiej Woli. Siatkarze beniaminka rozgrywek odnieśli zwycięstwo po trzech kolejnych porażkach. Teraz też nie wiedzie im się najlepiej, przegrali pięć ostatnich pojedynków i liczą na przełamanie. Identycznie zresztą jak ostatni rywal hajnowian Inotel Poznań, który przed tygodniem wygrał z Pronarem po trzech porażkach.Nie patrzmy na to, czy przeciwnik będzie chciał się przełamać, to my musimy wygrać – stwierdza Antoniuk. – Niestety, nie wystąpimy raczej w pełnym składzie. Piotrek Niemiec skręcił nogę podczas treningu i jego występ stoi pod znakiem zapytania. Od razu obłożył nogę lodem, ale trudno powiedzieć, czy będzie gotowy do gry. Tym większa szkoda, że ostatnio spisywał się coraz lepiej.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-02-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved