Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Spotkanie dobrych znajomych

Spotkanie dobrych znajomych

Jan Such dwa razy prowadził ekipę z Szerokiej do 3. miejsca w lidze, zaś dzisiaj spróbuje poprowadzić Resovię do wygranej. Rzeszowianie tracą do jastrzębskiej drużyny tylko punkt.

Interesuje nas dobra gra. Nie ma presji na wynik – zapewnia Jan Such.

Po dwóch stronach siatki spotkają się dobrzy znajomi. W Resovii grają: Sławomir Szczygieł, Grzegorz Pilarz, Piotr Łuka, Michał Kaczmarek i Tomasz Kamuda, którzy wcześniej punktowali dla zespołu z Jastrzębia. – Czeka nas trudny mecz. W Jastrzębiu gra czterech reprezentantów Polski, w tym trzech wicemistrzów świata. Ciężko w ogóle znaleźć u nich słaby punkt – chwali Łuka.Trener Ryszard Bosek jest pewny, że rywal tanio skóry nie sprzeda. – Musimy zagrać spokojnie, nerwy są złym doradcą. Resovia to wymagający przeciwnik, do tej pory przegrała tylko dwa mecze [ze Skrą Bełchatów i AZS-em Częstochowa – przyp. red.] – przypomina szkoleniowiec.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 15 (transmisja w TV4).

Od niedzieli w Jastrzębiu rozpoczyna się operacja „Piacenza”. Pierwszy mecz z włoską drużyną, którego stawką będzie awans do finałowej czwórki Pucharu CEV, odbędzie się już w czwartek. Do Włoch wybierają się też kibice. Koszt wyjazdu to 260 zł plus cena biletu. Można też już zamawiać wejściówki na mecz rewanżowy (14 lutego, godz.19.30). Bilety w cenie 10 i 20 zł są do kupienia za pośrednictwem strony internetowej www.kupbilet.pl. Ta forma sprzedaży będzie obowiązywała do 7 lutego (chyba że biletów zabraknie wcześniej).

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-02-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved