Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Popik gotowy odejść

Popik gotowy odejść

Dotychczas w PLS-ie doszło do jednej zmiany na stanowisku trenera. Przypomnijmy, że Edward Skorek zastąpił Krzysztofa Felczaka w drużynie J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska. Czy już miedługo dojdzie do kolejnej zmiany?

Na „cenzurowanym” jest Wiesław Popik. Szkoleniowiec Delecty Bydgoszcz zdaje sobie z tego sprawę. – Jeżeli zespół nie wygrywa, trzeba znaleźć winnego – przyznał. – I wówczas najczęściej z pracą żegna się trener.

Beniaminek Polskiej Ligi Siatkówki do tej pory wygrał tylko raz i usadowił się w ogonie tabeli. Dzisiaj bydgoszczanie zagrają w Radomiu z innym nowicjuszem w siatkarskiej elicie – Jadarem. Od wyniku tego pojedynku zależy przyszłość Popika. Co prawda szkoleniowiec Delecty oddał się do dyspozycji zarządu klubu już po ostatniej porażce z Mostostalem-Azoty Kędzierzyn-Koźle, ale do tej pory działacze nie podjęli żadnej decyzji. – Drużynie jest potrzebny wstrząs – zadeklarował Popik. – Jeżeli ma nim być moje odejście, które wpłynie na poprawę dorobku punktowego, to jestem gotowy na takie rozwiązanie. Teraz wszystko zależy od rąk i – zwłaszcza – głów siatkarzy z Bydgoszczy.

źródło: Sport, wp.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-02-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved