Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I liga mężczyzn: „Wybitnie” ważny mecz

I liga mężczyzn: „Wybitnie” ważny mecz

Tak właśnie nazwał sobotnią potyczkę siatkarzy BBTS-u z Inotelem Poznań, bielski trener - Grzegorz Wagner. Dla bielszczan od jakiegoś czasu nie ma już spotkań nieważnych.

Maksymalną mobilizację wymusza sytuacja w tabeli. Aby myśleć realnie o ucieczce ze strefy barażów o utrzymanie, BBTS musi wygrywać mecz za meczem.

Moi chłopcy mają w pamięci porażkę z I rundy 0:3. Śmiem twierdzić, że gdyby nie przegrana w pierwszym secie 37:39, wówczas można było sięgnąć przynajmniej po jeden punkt – mówi Grzegorz Wagner. – Musimy zrobić wszystko, żeby wykorzystać atut własnego parkietu. Prawdopodobnie w Inotelu nie wystąpi podstawowy przyjmujący – Bartosz Mischke, co powinno wpłynąć na grę przyjezdnych. Przede wszystkim jednak, musimy liczyć na samych siebie. Osobiście, dodatkowo liczę na wsparcie i doping naszych kibiców. Chętnie przyjmę takiego, siódmego zawodnika do składu! – apeluje do bielskich fanów siatkówki, Grzegorz Wagner.Aktualnie, w tabeli I ligi, siatkarze Inotelu zajmują 8. miejsce, mając na koncie 21 punktów. Bielszczanie plasują się o jedno miejsce niżej z dorobkiem 17 punktów. Początek spotkania w hali „Sport Widok”, w sobotę o godz. 17:00.

źródło: sportowebeskidy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-02-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved