Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > LM: Mariusz Wlazły najlepiej punktującym fazy grupowej

LM: Mariusz Wlazły najlepiej punktującym fazy grupowej

Atakujący reprezentacji Polski i Skry Bełchatów - Mariusz Wlazły został najlepiej punktującym zawodnikiem fazy grupowej LM. Wicemistrz Świata zgromadził na swoim koncie 212 punktów, w 39 rozegranych przez niego setach.

Drugie miejsce przypadło Guillermo Falasca Fernandezowi (Portol Drac Palma Majorka) zdobywcy 198 punktów, a na trzeciej pozycji uplasował się Bojan Jordanow (Levski Siconco Sofia) – 192 punkty.

Alexis Ruben Gonzalez (Portol Drac Palma Majorka) – 61,92% skuteczności

Drugie miejsce w klasyfikacji na najlepiej blokującego zajął Janne Heikkinen ze Skry Bełchatów (34).

Zwycięzcy poszczególnych kategorii zostaną nagrodzeni podczas pierwszych pojedynków fazy play-off we własnej hali. Zawodnicy, których zespoły odpadły z dalszej rywalizacji trofea otrzymają podczas któregoś z meczy ligowych na własnym parkiecie.

źródło: cev.lu, reprezentacja.net, SportoweFakty.pl