Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Juniorzy na start

Juniorzy na start

Juniorki i juniorzy z Podkarpacia zaczynają dziś walkę w ćwierćfinałach MP. Dziewczęta będą reprezentowane przez siatkarki UMKS-u Łańcut i Stali Mielec. Wśród chłopców barw Podkarpacia bronią Błękitni Ropczyce i AKS Resovia Rzeszów.

Dziewczęta z naszego regionu reprezentowane będą przez siatkarki UMKS-u Łańcut i Stali Mielec. Pierwsze z nich swój ćwierćfinał zagrają w Krakowie, gdzie ich rywalkami będą ekipy Wisły, Piątki Sandomierz i SMS-u Łódź. Drugie zaś jadą do Ostrowca Świętokrzyskiego i tam zmierzą się z miejscową Jedynką, Armaturą Kraków i UKS-em Łódź. Obie podkarpackie ekipy mają duże szanse na awans.

Wśród panów barw Podkarpacia bronić będą Błękitni Ropczyce i AKS Resovia Rzeszów. Błękitni grają w Bełchatowie, ze Skrą, Sokołem Tarnów i Stakolo Staszów i powinni awansować do dalszej fazy. Rzeszowianie z kolei będą gospodarzami turnieju ćwierćfinałowego. Od dziś do niedzieli w sali przy ulicy Hetmańskiej resoviacy będą walczyć o awans z UKS SMS-em Łódź, UKS Gump-em Ostrowiec i MKS Andrychów. Dzisiejsze mecze rozpoczną się o godz. 16. Sobotnie o godz. 15, zaś niedzielne o 11. Faworytami są gospodarze, choć wystąpią osłabieni brakiem kapitana, rozgrywającego Łukasza Łozy, który skręcił kostkę.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Więcej artykułów z dnia :
2007-02-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved