Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > II Plebiscyt miesięcznika „Super Volley”

II Plebiscyt miesięcznika „Super Volley”

Kto zostanie najlepszą/ym siatkarką/em (na poszczególnych pozycjach) poprzedniego roku? A kto trenerem? Kto wyróżnił się na tyle, by zostać człowiekiem roku? Odpowiedzi na te i jeszcze inne pytania zależą od Was. Już po raz drugi redakcja „Super Volleya” ogłasza plebiscyt na najlepszą siatkarkę i siatkarza roku 2006.

Wyniki ogłoszone zostaną podczas kwietniowej Złotej Gali „Super Volley’a”.

W II Plebiscycie „Super Volley’a” możecie ocenić dokonania w klubach i reprezentacji w całym roku kalendarzowym 2006. Głosować można aż w szesnastu kategoriach. Oprócz siatkarki i siatkarza roku, wybieramy najlepszych na każdej pozycji, a także najlepszego obcokrajowca, odkrycie roku, człowieka roku oraz trenera roku.Wysyłajcie więc swoje typy. Głosować można na specjalnych kuponach, które znajdziecie w lutowym i marcowym numerze „Super Volleya”. Zabawa zostanie zakończona 24 marca. Ogłoszenie wyników odbędzie się w kwietniu podczas Wielkiej Gali Siatkówki.

Wśród wszystkich osób biorących udział w plebiscycie rozlosujemy firmowe upominki i trzy zaproszenia na główną imprezę. Szczęściarze spędzą niezapomniany wieczór w towarzystwie gwiazd polskiej siatkówki i estrady, podczas Złotej Gali Siatkówki. Wylosujemy także nagrody specjalne – wyjazdy na mistrzostwa Europy, oraz na Finał Ligi Światowej. Nie zwlekajcie! Zapraszamy do udziału!

źródło: Super Volley

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne, konkursy

Więcej artykułów z dnia :
2007-02-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved