Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Zbigniew Lubiejewski: Siatkarze z Olsztyna zawodzą

Zbigniew Lubiejewski: Siatkarze z Olsztyna zawodzą

- Nie rozumiem, co się dzieje z siatkarzami z Olsztyna. Ostatnie mecze napawają mnie obawą, bo nie prezentują się najlepiej. To jest znamienne, że ci, którzy powinni grać najlepiej - zawodzą - mówi Zbigniew Lubiejewski.

Jestem zatrwożony postawą Pawła Papke, ponieważ to na nim spoczywa największa odpowiedzialność za zdobywanie punktów. Rzeczywiście Paweł Zagumny rozgrywa bardzo dużo piłek do „Papkina”, ale najgorszy jest procent skutecznych jego ataków. Ciężko jest mi również zrozumieć ściągnięcie do Olsztyn z Chemika Bydgoszcz Marcina Lubiejewskiego [zbieżność nazwisk przypadkowa – red.]. Przecież nikt nie widział nawet, jak on gra, bo przez większość czasu w PZU AZS siedzi na ławce. Wierzę jednak w mądrość trenera Ireneusza Mazura i że znajdzie sposób na odciążenie w ataku Pawła Papke. Ten chłopak nie jest już przecież najmłodszy, ma poważne operacje za sobą i odpoczynek jest mu niezbędny – twierdzi były siatkarz AZS Olsztyn.

Na pewno za ostatnie porażki z Jastrzębskim Węglem i AZS Częstochowa nie można obwiniać Patryka Czarnowskiego czy Sinana Tanika. Patryk wprawdzie w każdym meczu psuje kilka piłek, ale nie są to liczby decydujące o wyniku całego spotkania. Co do Turka, to może od czasu do czasu przeciwnicy ostrzeliwują go zagrywką i ma z tym problemy, ale podobnie jest przecież z Dawidem Murkiem – kończy Zbigniew Lubiejewski, złoty medalista Igrzysk Olimpijskich z Montrealu.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved