Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Serie A: Zwycięstwo zespołu Katarzyny Skowrońskiej – Dolaty

Serie A: Zwycięstwo zespołu Katarzyny Skowrońskiej – Dolaty

Drużyna Asystelu Novara z Katarzyną Skowrońską w składzie, pokonała jednego z głównych rywali do triumfu w Serie A - Foppapedretti Bergamo. Pojedynek stał na wysokim poziomie.

Zaległe spotkanie 6. kolejki włoskiej Serie A zostało rozegrane w Bergamo.

Zawodniczki Asystelu Novara mogły zakończyć mecz w trzech partiach ale błędy w przyjęciu pod koniec trzeciej partii dały wygraną zawodniczkom z Bergamo.Katarzyna Skowrońska zaprezentowała się bardzo dobrze i zdobyła 12 punktów w tym 3 z bloku i 1 bezpośrednio z zagrywki. Skuteczność w ataku na poziomie 67% dała jej drugą notę w meczu.

Foppapedretti Bergamo – Asystel Novara 1:3

(19:25, 18:25, 25:23, 17:25)

Po spotkaniu Katarzyna Skowrońska – Dolata powiedziała: Bardzo cieszę się z wygranej. Na boisku zostawiliśmy dużo sił, bo wiele akcji kończyło się po kilku atakach zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Jesteśmy zmęczone ale bardzo radosne z tego, że udało nam się ograć tak dobrego rywala na jego terenie.

Błędy w przyjęciu w trzecim secie nie pozwoliły nam wygrać spotkania bez utraty seta. Poprawiłyśmy ten element w czwartej odsłonie, wróciłyśmy do poziomu z początku meczu – co dało nam wygraną w czwartej partii.

Zobacz również:

Tabela i wyniki Serie A kobiet

źródło: skowronska.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved