Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Resovia będzie bogatsza

Resovia będzie bogatsza

- Będziemy mieli jeszcze piękniejsze widowiska i mecze na Podpromiu. Będziemy mieli jeszcze lepszą drużynę - obiecuje Marek Borejko, prezes Resovii. - Jesteśmy bardzo blisko pozyskania sponsora strategicznego dla naszego klubu.

Rozmowy powinny zostać sfinalizowane w ciągu tygodnia. Pozyskanie sponsora umożliwi nam zwiększenie budżetu klubu i w przyszłości zbudowanie mocniejszej drużyny, o czym marzą tysiące kibiców w naszym regionie.

Szef Resovii nie chce zdradzić nazwy firmy, z którą prowadzone są negocjacje. – Firma ta wejdzie do nazwy naszej drużyny, jako drugi jej człon; po Resovii – dodaje Borejko. – Staramy się, aby o siatkarzach z Rzeszowa było głośno w Polsce nie tylko za sprawą ich bardzo dobrej gry.Efekty tej promocji siatkówki widać było chociażby podczas ostatniego meczu ze Skrą. Kolorowa i pełna hala kibiców, bardzo dobra organizacja i oprawa, wspaniała atmosfera, która zrobiła wrażenie na zawodnikach z Bełchatowa, a ci przecież grali w wielu halach Europy i świata. – Tutaj pachnie siatkówką – uśmiechał się Daniel Castelalani, trener Skry.

O świetnej atmosferze na Podpromiu, za sprawą telewizyjnych transmisji meczów resoviaków, mówi się w całej Polsce.

Będzie jeszcze fajniej. Mamy nowe pomysły, aby jeszcze bardziej rozkręcić salę, aby występy naszej drużyny były jak prawdziwe show. Aby to było coś więcej niż mecz, aby ludzie przychodzili na siatkówkę całymi rodzinami – twierdzi prezes Borejko.

Promujemy siatkówkę za pomocą nowego logo. Proponujemy kibicom udział w zabawie polegającej na wybór klubowej maskotki. Prosimy nadsyłać propozycje na adres klubu (resoviassa@resoviassa.pl – przyp. red.). Te nasze starania zaprocentują podczas imprez międzynarodowych – zakończył Borejko, który jest umówiony na rozmowę z klubem kibica Resovii.

On też jest dobrze znany we wszystkich halach PLS-u.

źródło: gcnowiny.pl, Nowiny - gazeta codzienna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved