Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Juniorzy Jadaru w bojowej atmosferze

Juniorzy Jadaru w bojowej atmosferze

Juniorzy radomskiego Jadaru zaczną w piątek w Olsztynie zacięty bój o awans do półfinałów mistrzostw Polski. Ekipa Wojciecha Stępnia zaliczana jest do grona faworytów imprezy.

W ekipie radomian panuje bojowa atmosfera. Zawodnicy zdają sobie bowiem sprawę z własnej wartości i z tego, że są w stanie awansować do dalszej fazy czempionatu. – Poza AZS-em Olsztyn siła pozostałych rywali nie jest nam znana. Wierzę jednak w zwycięstwo swoich podopiecznych – mówi trener Jadaru Wojciech Stępień. Oprócz ekip z Radomia i Olsztyna do zmagań w stolicy Warmii i Mazur przystąpią także Dojlidy Białystok i Cukrownik Lublin. Do kolejnej fazy awansują dwie drużyny.

Największą bolączką trenera Stępnia wydaje się absencja Wojciecha Żalińskiego. Najlepszy przyjmujący drużyny w finale zmagań na szczeblu województwa mazowieckiego nabawił się groźnej kontuzji i do dziś nie wznowił treningów.Zagadką dla szkoleniowca jest również reakcja młodych siatkarzy na konieczność gry w przestronnej hali Urania. – Z pewnością występy w niej będą atutem gospodarzy. My bowiem zazwyczaj trenujemy i gramy w małych obiektach. Jeżeli jednak myślimy o najwyższych celach, musimy szybko przystosować się do panujących w Olsztynie warunków i skupić się wyłącznie na jak najlepszym występie – wykłada Stępień. Przypomnijmy, że przed dwoma laty obecni juniorzy Jadaru awansowali do ścisłego finału mistrzostw. Zajęli wówczas szóste miejsce.

Z powodu wyjazdu juniorów do Olsztyna zaplanowane na najbliższy weekend spotkanie 17. kolejki drugiej ligi grupy czwartej pomiędzy rezerwami Jadaru a WTS-em Warka zostało przełożone. Wstępnie ustalono, że mecz odbędzie się 14 lutego.

Zobacz również:

1/4 finału MP juniorów – turniej w Olsztynie

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved