Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Owocne obrady Zarządu CEV w Warszawie

Owocne obrady Zarządu CEV w Warszawie

Dziś przed południem zakończyły swoje obrady władze Europejskiej Konfederacji Piłki Siatkowej. Podczas warszawskiego zjazdu Zarządu CEV zapadło wiele istotnych decyzji. Wiemy już, że w Polsce zostaną rozegrane eliminacje do mistrzostw świata juniorek.

Turniej eliminacyjny, w którym udział weźmie pięć zespołów, zostanie rozegrany w dniach 23-27 maja. Zarząd PZPS zdecyduje w jakim mieście zostanie on rozegrany. Z kolei turniej eliminacyjny do mistrzostw świata juniorów odbędzie się w Bułgarii.

Zarząd CEV zdecydował również, że turniej eliminacyjny do przyszłorocznego World Grand Prix zostanie rozegrany w Warnie w dniach 4-9 września.Znamy również terminy, choć jeszcze nie miejsca, rozgrywania europejskich turniejów kontynentalnych – mężczyźni rywalizować będą w dniach 7-13 stycznia 2008, zaś kobiety od 14 do 20 stycznia 2008 roku.

Podsumowując zjazd Zarządu CEV w Warszawie jego uczestnicy wyrazili zadowolenie z wyników, jakie osiągnęły europejskie drużyny w ubiegłorocznych mistrzostwach świata oraz wyrazili nadzieję, że europejska siatkówka będzie miała większy wpływ na działania siatkówki światowej.

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved