Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Kadetki Olimpii Jawor najlepsze na Dolnym Śląsku

Kadetki Olimpii Jawor najlepsze na Dolnym Śląsku

W zakończonych rozgrywkach na Dolnym Śląsku kadetek siatkarki Olimpii Jawor stanęły na najwyższym stopniu podium. Drugie miejsce zajęła drużyna Impel Gwardia. Oba zespoły będą reprezentować województwo w rozgrywkach centralnych.

Dziś we Wrocławiu odbył się drugi finałowy turniej o mistrzostwo Dolnego Śląska Kadetek. Tydzień temu siatkarki z Jawora odniosły u siebie dwa zwycięstwa: z MOS-em Wrocław i Impelem Gwardią.

Drugi turniej we Wrocławiu był kopią tego z Jawora, znów zwycięsko zakończyły konfrontację zawodniczki Olimpii Jawor pokonując oba wrocławskie teamy. Siatkarki Impelu zajęły drugie miejsce w województwie pokonując MOS Wrocław. Oba zespoły Olimpia i Impel będą reprezentować Dolny Śląsk w rozgrywkach centralnych.Podopieczne Marty Czyczerskiej, siatkarki Olimpii, znakomicie grały w obronie i w kontrataku w meczu z Impelem rozstrzygającym o kolejności kadetek na Dolnym Śląsku. Teraz oba zespoły czekają na ćwierćfinały MP. Olimpia będzie gospodarzem jednego z nich a Impel pojedzie na Śląsk, gdzie spotka się m. in. w mistrzem tego województwa.

Wyniki 2. turnieju finałowego kadetek na Dolnym Śląsku:

Impel Gwardia – MKS MOS Wrocław 3-0
Olimpia Jawor – MKS MOS Wrocław 3-0
Impel Gwardia –  Olimpia Jawor 1-3

Klasyfikacja końcowa mistrzostw Dolnego Śląska kadetek:

1.	Olimpia Jawor
2.	Impel Gwardia
3.	MKS MOS

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved