Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > II liga: Wyjazdowa porażka z wiceliderem

II liga: Wyjazdowa porażka z wiceliderem

Siatkarkom WSWFiT Białystok nie udało się zrewanżować ekipie AZS-u AWF-u Warszawa za porażkę u siebie 2:3. Tym razem na boisku rywalek przegrały gładko 0:3.

Z powodu braku Marty Kulik i Urszuli Iwaniuk musieliśmy poprzestawiać dziewczyny na różne pozycje – mówi Natalia Tobolska, trenerka WSWFiT. – Marta Sasimowicz musiała zagrać na środku, a Iwona Gosko na lewym skrzydle. Dziewczyny w takim ustawieniu czuły się niepewnie. Nawet kiedy w trzecim secie prowadziliśmy różnicą pięciu punktów, to nie udało się urwać chociaż seta.

AZS AWF Warszawa – WSWFiT Białystok 3:0

(25:20, 25:17, 25:22)

Składy:

WSWFiT: Sasimowicz, Karpińska, Zakrzewska, Klekotka, Korol, Gosko, Sobolewska (libero) oraz Szulborska, Obacz.