Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Rafał Prus: Politechnika na fali wznoszącej

Rafał Prus: Politechnika na fali wznoszącej

Brawami przywitali kibice Rafała Prusa, który przez kilka lat był drugim trenerem siatkarzy warszawskiej Politechniki. W tym sezonie prowadzi on II-ligowy Trefl Gdańsk.

W zespole Rafała Prusa, grają m.in. Jarosław Stancelewski, Łukasz Kruk, Piotr Poskrobko. W najbliższej kolejce jego podopieczni rozegrają spotkanie z Wilgą Garwolin. Gdańszczanie nocowali w Warszawie, a przy okazji zobaczyli spotkanie z PZU AZS Olsztyn (1:3).

Myślę, że Olsztyn ma teraz trudny okres i grał słabo w tym spotkaniu – powiedział Rafał Prus. Jednak wystarczyło to na pokonanie gospodarzy. Widać jednak, że J.W.Construction jest na fali wznoszącej i mam nadzieję, że zdobędzie punkty w następnym spotkaniu.Jak podkreślił trener Trefla obok Radosława Rybaka podobała mu się gra Marka Siebecka, który rozegrał jedno z lepszych spotkań w tym sezonie.

W tej chwili gra Politechniki nie wygląda zbyt ciekawie, ale mam nadzieję, że każdy z zawodników dołoży cegiełkę, żeby Warszawa nie straciła ekstraklasy – zakończył Rafał Prus.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved