Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka światowa > Posiedzenie Zarządu CEV w Warszawie

Posiedzenie Zarządu CEV w Warszawie

Dziś od wczesnych godzin porannych w warszawskim hotelu Jan III Sobieski trwa posiedzenie Zarządu Europejskiej Konfederacji Piłki Siatkowej. - Wybór Polski na organizatora mistrzostw Europy 2009 był niezwykle trafny – powiedział Andre Meyer.

Najwyższe władze europejskiej siatkówki podsumowują udział drużyn z państwa europejskich w mistrzostwach świata, omawiane są również kwestie związane z mistrzostwami Europy 2007 rozgrywkami Ligi Europejskiej oraz pucharów europejskich czy turniejami kwalifikacyjnymi do World Grand Prix.

Wczoraj odbyło się posiedzenie Prezydium Zarządu będące wstępem do dzisiejszych obrad oraz uroczysta kolacja, podczas której Andre Meyer, Prezydent CEV podziękował Polskiemu Związkowi Piłki Siatkowej na czele z prezesem Mirosławem Przedpełskim za perfekcyjną organizację posiedzenia najwyższych władz europejskiej piłki siatkowej oraz wyraził nadzieję, że warszawskie obrady będą niezwykle owocne.Jestem pod wrażeniem wizyty u polskiego szefa rządu i spotkania z ministrem sportu, gdyż to udowadnia, że siatkówka w Polsce jest ogromnie popularną dyscypliną sportu i cieszy się dużym zainteresowaniem nawet wśród przedstawicieli najwyższych władz państwowych. Wypada więc tylko się cieszyć, że nasza dyscyplina zyskuje tak na uznaniu. Wybór Polski na organizatora mistrzostw Europy 2009 był niezwykle trafny – podsumował Prezydent Andre Meyer.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka światowa

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved