Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Możdżonek w środę, Chudik musi jeszcze poczekać

Możdżonek w środę, Chudik musi jeszcze poczekać

- Trochę korciło, żeby wejść i zagrać - powiedział po spotkaniu AZS Politechnika Warszawska - PZU AZS Olsztyn (1:3) Marcin Możdżonek. Nie grał również rozgrywający gospodarzy Pavel Chudik.

Wczoraj próbowałem trochę poskakać, ale niestety, bolała mnie bardzo noga. Dlatego nawet w dwunastce meczowej się nie znalazłem – mówił Marcin Możdżonek.

Jak podkreślił Marcin Możdżonek całkiem realny jego powrót do gry miałby miejsce w środę w zaległym spotkaniu ligowym z Jastrzębskim Węglem. Słowa te potwierdził trener PZU AZS Ireneusz Mazur. – Korciło mnie, żeby wpisać Marcina do meczowej dwunastki – powiedział. – Jednak odszedłem od tego zamiaru. Jak wpisałbym, to pewnie skorzystałbym z okazji, żeby dać Marcinowi szanse pogrania. A on musi być w pełni sił. Na mecz z Jastrzębskim Węglem powinien być gotowy.Spodziewaliśmy się, że gospodarze dzisiaj będą walczyć – powiedział środkowy PZU AZS. – Początek sezonu nie był u nich najlepszy. W końcu ta zła passa musi się kiedyś skończyć. Baliśmy się, że to może zdarzyć dzisiaj.

Nie grał również rozgrywający gospodarzy Pavel Chudik. – Zaczyna powoli ruszać, chodzi na siłownię – powiedział trener J.W.Construction Edward Skorek. – Nie zakładam, że zagra w następnej kolejce w Częstochowie. Może wejdzie na jakąś zmianę, ale tak żeby nie musiał skakać przy siatce.

Jak podkreślił trener Skorek Pavel Chudik musi być sprawny na najważniejsze spotkania.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved