Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Zapowiedź spotkania Joker Piła – AZS PWSZ Nysa

Zapowiedź spotkania Joker Piła – AZS PWSZ Nysa

Już jutro w Pile dojdzie do spotkania na szczycie, pomiędzy drużynami miejscowego Jokera a AZS PWSZ Nysa. Niewątpliwie będzie to szlagier 17. kolejki pierwszej ligi mężczyzn.

W ostatniej rundzie goście z Nysy podejmowali we własnej hali pretendenta do awansu do krajowej elity drużynę Płomienia Sosnowiec. Stojące na niezwykle wysokim poziomie (na miarę pojedynku w PLS) spotkanie zakończyło się tryumfem akademików z Nysy w stosunku 3:2. Wygrana na pewno doda sił podopiecznym Romana Palacza przed jutrzejszą potyczką z „Jokerowcami”.

Drużyna z Wielkopolski rozegrała natomiast zaległe spotkanie z SMS- em Spała. Po dramatycznym spotkaniu pilanie zwyciężyli 3:2, co na pewno było sporą niespodzianką. Niezadowolenia z takiego przebiegu meczu nie krył kapitan Jokera – Przemysław LachNie powinniśmy być szczęśliwi ani zadowoleni z takiej postawy na boisku (…). Do meczu z Nysą są jeszcze trzy dni, także mamy jeszcze troszkę czasu i na pewno będzie inna dyspozycja dnia i nas wszystkich i myślę, że będzie to lepiej wyglądało. – dodaje po chwili starszy z braci Lachów.Czy podopieczni Sławomira Gerymskiego wyciągną wnioski z ostatniej potyczki i pokuszą się o zwycięstwo nad liderem pierwszej ligi? O tym przekonamy się po zakończeniu sobotniego pojedynku, który rozpocznie się o godz. 17.00 w hali MOSiR w Pile przy ulicy Żeromskiego 90.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved