Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Z. Krzyżanowski – z rezerw BKS-u Aluprof do Stali Mielec?

Z. Krzyżanowski – z rezerw BKS-u Aluprof do Stali Mielec?

Dziesiejszy, lokalny dodatek Gazety Wyborczej podaje informację o objęciu funkcji trenera siatkarek mieleckiej Stali przez Zbigniewa Krzyżanowskiego. Zobaczmy, co na to główny zainteresowany? Tymczasem trener Wiśniewski jedzie z ekipą Stali na mecz do Piły z Naftą...

O niczym nie wiem. Owszem, wczoraj przez cały dzień nie miałem przy sobie telefonu, więc naprawdę nie wiem, skąd taka informacja – mówi Zbigniew Krzyżanowski. Jak zapewnił trener drugoligowych rezerw BKS Aluprof: – Mam jutro zamiar poprowadzić swoje podopieczne w spotkaniu o punkty z Sandecją Nowy Sącz. (Początek sobotniej potyczki rezerw Aluprofu z Sandecją, w hali przy ul. Rychlińskiego 19, o godz. 16:00).

Tymczasem okazuje się, że trener Wiśniewski pojedzie do Piły…W najbliższym meczu z Naftą Piła, siatkarki Stali Mielec poprowadzi jeszcze Jacek Wiśniewski. O tym, czy pozostanie on na swoim stanowisku dowiemy się w ciągu najbliższego tygodnia.

W ostatni poniedziałek, po meczu z drużyną z Muszyny, który mielczanki przegrały 0:3, trener Wiśniewski złożył na ręce zarządu klubu rezygnację z pełnionej funkcji, której powodem miało być złe porozumienie na linii trener-zarząd oraz niekorzystna atmosfera panująca wokół zespołu. – Do Piły jedzie Jacek Wiśniewski – powiedział prezes mieleckiej drużyny Marian Grzanka. – O tym kto będzie prowadził zespół zadecydujemy do środy – dodaje prezes. Nieoficjalnie mówi się, że zarząd podczas rozmów z obecnym szkoleniowcem namawia go do zmiany decyzji.

źródło: Nowiny - gazeta codzienna, sportowebeskidy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet, Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved