Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Radosław Rybak: Nawet Olsztyn musi zmięknąć!

Radosław Rybak: Nawet Olsztyn musi zmięknąć!

Atakujący Politechniki Radosław Rybak, przed meczem z akademikami twierdzi: - Siatkarze J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska są zagrożeni spadkiem z ekstraklasy i bardzo potrzebują punktów.

Czy je zdobędą dzisiaj, w meczu z PZU AZS Olsztyn, w którym gra trzech wicemistrzów świata: Paweł Zagumny, Wojciech Grzyb i Michał Bąkiewicz?

Zdajemy sobie sprawę, z jak fantastycznym zespołem zagramy i wiemy, że przeciwnicy nas nie zlekceważą. Będzie ciężko – przewiduje atakujący Politechniki, 34-letni Radosław Rybak.Przez prawie wszystkich jesteśmy skazywani na porażkę. Jednak Olsztyn wcale nie jest niepokonany, co pokazały ostatnie mecze (porażki 2:3 z AZS-em Częstochowa i Jastrzębskim Węglem – red). Ostatnio grają po dwa spotkania w tygodniu, mogą być zmęczeni – dodaje z nadzieją.

Były reprezentant Polski zdradza, że trener Edward Skorek przygotowuje specjalną taktykę na spotkanie z podopiecznymi Ireneusza Mazura. Przyznaje jednak, że sytuacja w tabeli jest dramatyczna. – Ja nawet na nią nie patrzę, bo nie wypada tam zaglądać – śmieje się.

Gdybyśmy zdobyli jednak choćby punkt, to wszystko wyglądałoby lepiej. Uważam, że szansa na to jest, bo nawet najlepszych jak się przyciśnie, to kiedyś muszą zmięknąć – kończy.

Politechnika – PZU AZS Olsztyn, piątek godz. 17.00, transmisja TV 4.

Autor: Przemysław Ofiara (Super Express)

źródło: Super Express

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved