Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Przed meczem Skarpa Toruń – AZS Politechnika Radomska

Przed meczem Skarpa Toruń – AZS Politechnika Radomska

W osłabionym składzie przystąpi do wyjazdowego meczu ze Skarpą Toruń drugoligowa drużyna AZS Politechnika Radomska. Na trzy mecze przed zakończeniem rundy zasadniczej akademiczki wciąż zachowują szanse na znalezienie się w pierwszej szóstce.

Muszą jednak wygrać wszystkie mecze, a w dodatku liczyć na potknięcia innych ligowych rywali. Do zmarnowanych szans na powiększenie dorobku punktowego nie ma już co wracać, a skupić należy się wyłącznie na zwycięstwie. – Bo tylko wygrana daje jeszcze nadzieję na osiągnięcie celu. W innym wypadku możemy zapomnieć o play-off – przyznaje trener AZS Rafał Skórnicki.

Politechnika jednak oprócz wyraźnych problemów z motywacją ma kłopoty kadrowe. Po kuracji antybiotykowej dopiero w czwartek treningi wznowiła Aneta Majkusiak, a na dolegliwości zdrowotne narzeka najskuteczniejsza w drużynie Klaudia Gościcka.Za tydzień akademiczki czeka kolejny wyjazdowy mecz z przedostatnim obecnie Uniwersytetem Warszawskim. W ostatnim meczu sezonu zasadniczego podejmą na własnym parkiecie o wiele wyżej notowanego przeciwnika – AZS WSWFiT Białystok.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved