Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > I liga: Wisła Enion zagra nareszcie w Krakowie

I liga: Wisła Enion zagra nareszcie w Krakowie

fot. archiwum

Spotkanie przeciwko KSZO Ostrowiec będzie pierwszą okazją w tym roku dla Wiślaczek do zaprezentowania się przed własną publicznością. Początek spotkania w sobotę 27 stycznia o godzinie 16.30.

W pierwszej rundzie rozgrywek I ligi kobiet Wisła Enion pokonała w wyjazdowym spotkaniu AZS KSZO Ostrowiec w stosunku 3:0. Spotkanie umocniło Wiślaczki, gdyż KSZO, podobnie jak „Biała Gwiazda”, przed sezonem wymieniane było wśród drużyn, które będą się ubiegać o awans do LSK.

 

Po 14. rozegranych meczach nasz najbliższy rywal zgromadził na swoim koncie 25 punktów i lokuje się dopiero na 6. miejscu. Po udanym początku KSZO wpadło w lekki dołek. Jednak w ostatniej kolejce przypomniało o sobie, wygrywając z UMKS Łańcut 3:2. 

Wisła Enion nareszcie zagra przed własną publicznością. Ostatni raz podopieczne trenera Ryszarda Litwina grały w Krakowie 16. grudnia. Ten fakt wpłynie na pewno mobilizująco na drużynę. Jest szansa, że po długiej przerwie na parkiecie przy ulicy Reymonta 22. zobaczymy Wiolettę Miś .

 

Zapraszamy na spotkanie! Początek o godzinie 16.30 w najbliższą sobotę (27.01). Bilety dostępne w cenie 8 zł. (bilet normalny) oraz 5 zł. (bilet ulgowy).

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved