Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Bojović do końca sezonu będzie tylko trenował

Bojović do końca sezonu będzie tylko trenował

Nie dosyć, że Olympiakos Pireus podziękował serbskiemu atakującemu za grę i młody Serb musiał wrócić do Włoch to ze względu na zbyt dużą liczbę obcokrajowców nie będzie mógł wyjść na boisko. Włodarze klubu postanowili ponadto przestawić go na pozycję przyjmującego.

Ostatnim meczem, w którym zagrałem w barwach Olympiakosu był pojedynek z Wiedniem. Od piątku jestem już we Włoszech – mówi Dejan Bojović. – Nie ma co tego roztrząsać, takie jest życie.

Bojović będzie do końca sezonu tylko trenował z zespołem Montichiari, na boisko nie wyjdzie, gdyż nie pozwala na to liczba obcokrajowców w zespole. Na dodatek zawodnik będzie trenował jako przyjmujący. – Może to i dobrze. W przyszłym sezonie zagram już normalnie jako przyjmujący w klubie, więc będę miał wiele czasu na potrenowanie dobrego odbioru – mówi.W wywiadzie udzielonemu portalowi Strefa Siatkówki we wrześniu 2006 roku, Dejan Bojović powiedział między innymi – Miałem przed tym sezonem propozycję gry w Jastrzębskim Węglu i dużo myślałem o grze w Polsce. Zdecydowałem się na Montichiari, jednak patrząc na waszych kibiców coraz bardziej zastanawiam się czy nie powinienem był się zgodzić i mieć na co dzień tych wspaniałych ludzi na trybunach.

Może więc polskie kluby powinny skorzystać z okazji i zaprosić na play-off młodego Serba?

źródło: Strefa Siatkówki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved