Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > BBTS Siatkarz – z szacunkiem dla rywala z Gorzowa

BBTS Siatkarz – z szacunkiem dla rywala z Gorzowa

Skoro świt wyruszyli na kolejny mecz o I-ligowe punkty zawodnicy BBTS-u. Do jutrzejszej potyczki (godz. 16:00) z GTPS w Gorzowie Wielkopolskim, bazą bielszczan będzie ośrodek w pobliskim Międzyrzeczu.

Od pewnego czasu, każde ze spotkań z udziałem bielskich siatkarzy to heroiczna gra o wyjście z tzw. strefy barażowej. Tym razem o zdobycz punktową będzie niesłychanie trudno, co podkreśla trener BBTS-u, Grzegorz Wagner. – Mamy spory szacunek, aby nie powiedzieć respekt dla rywala. Wprawdzie dzieli nas tylko jeden punkt od gorzowian, ale po ich stronie jest atut własnego boiska. Postaramy się powalczyć – wyznał bardziej ostrożny, niż zwykle w przedmeczowych opiniach Wagner.

Zespół GTPS plasuje się na 7. miejscu w tabeli I ligi, wyprzedzając bielszczan o dwa oczka w rankingu. Ciekawostką w gorzowskim obozie jest zmiana na stanowisku trenera, która miała miejsce przed kilku tygodniami. Nowym szkoleniowcem GTPS został były trener siatkarek Piasta Szczecin i zawodników Morza Szczecin – Jerzy Taczała.

źródło: sportowebeskidy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved