Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Siatkarki Energi Gedania podejmują Stal Bielsko-Biała

Siatkarki Energi Gedania podejmują Stal Bielsko-Biała

Z silną Stalą Bielsko-Biała zagrają w sobotę siatkarki Energi Gedania. Gdańszczanki, które walczą o utrzymanie się w LSK, są kompletnym przeciwieństwem zespołu rywali.

Gdańska drużyna wciąż boryka się z kadrowymi problemami, Stal ma rezerwowe, które wchodzą na boisko i potrafią poderwać zespół do walki.

Trener Leszek Milewski będzie jednak mógł odetchnąć, bo wyjaśniła się sprawa Emilii Reimus. Skrzydłowa Gedanii nie będzie musiała poddać się operacji i wbrew wcześniejszym obawom nie będzie pauzować do końca sezonu. – Jakiś niewielki zabieg będzie jednak potrzebny, ale najprawdopodobniej Emilia zagra już w lutym – cieszy się Milewski.Poza Reimus nie ma w zespole żadnych urazów, jedynie niegroźne kontuzje, które nie mają większego wpływu na sportową formę. – Nie oszukujmy się. Do pewnych kłopotów zdrowotnych trzeba się w sporcie przyzwyczaić, bo są jego integralną częścią. Dlatego jakimiś mikrourazami wcale się nie przejmuję – podkreśla Milewski, który przeanalizował już kilka kaset z meczami Stali.

Siatkarki z Bielska-Białej w osobliwy sposób przygotowują się do meczu w Gdańsku. We wtorek i środę spędziły po kilka godzin na… Międzynarodowych Targach Budowlanych, które odbywają się w Poznaniu. Promowały tam strategicznego sponsora klubu, firmę Aluprof. – Było to miłe, ale trochę męczące doświadczenie – mówi Jolanta Studzienna, jedna z najlepszych siatkarek Stali.

Oprócz rozdawania autografów siatkarki trenowały także w hali poznańskiej AWF. Na razie pod okiem drugiego trenera Arkadiusza Jaseka, bo Wiktor Krebok ze względu na kłopoty z kręgosłupem przebywa w sanatorium w Ustroniu. Dołączy do zespołu dopiero w sobotę.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved