Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Juniorki Wisły Kraków przed ćwierćfinałem MP

Juniorki Wisły Kraków przed ćwierćfinałem MP

W terminie 2-4 lutego, w Krakowie odbędą się ćwierćfinały Mistrozstw Polski juniorek. Wisła Kraków gościć będzie zespoły Piątki Sandomierz, UMKS-u Łańcut oraz SMS-u Łódź. Spotkania zostaną rozegrane na "Nowej" hali Wisły.

Podczas krakowskich ćwierćfinałów Wiślaczki powalczą o awans do… krakowskich półfinałów. Rywalizację rozpoczną w od piątkowego meczu z Piątką Sandomierze. Dzień później zagrają z SMS Łódź. Turniej zakończy spotkanie przeciwko UMKS Łańcut.

Przed Wami ćwierćfinały. Jakie panują nastroje w drużynie?Izabela Grot: Wszystkie jesteśmy bardzo zmotywowane. Po rozgrywkach wojewódzkich, które przeszłyśmy dość łatwo, chcemy udowodnić, że stać nas na równą walkę z najlepszymi zespołami w Polsce. W ćwierćfinałach MP spotkamy te same drużyny co w zeszłym roku, ale teraz chcemy pokonać wszystkich i „odgryźć” się za zeszłoroczną porażkę na własnym terenie zespołowi UMKS Łańcut.

Macie bardzo pracowite ferie. Myślę o obozie, który przeplatany jest meczami w III lidze. Nie będzie brakowało Wam „świeżości”?

Cóż, ze względu na napięty terminarz musimy raczej postawić na to, ze będziemy „na fali”. Trudno jest pogodzić III ligę z rozgrywkami juniorek oraz kadetek (w których gra większość zespołu). Ale mam nadzieję, ze ciężka praca wykonana na treningach oraz obozie szybko da efekty.

Podczas obozu przytrafiła się Tobie kontuzja. Znów nękający Cię kręgosłup. Będziesz gotowa na ćwierćfinały?

Robię wszystko żeby szybko podleczyć kontuzję, a jednocześnie nie wypaść z treningowego ciągu. Nie wątpię, że na turnieju będę w optymalnej formie.

Wisła wystąpi w składzie:

1.Iwona Kuskowska 2.Patrycja Drmla 2. Ewelina Belska 4.Monika Stawiarska 5.Klaudia Krawczyk 6.Małgorzata Łojek 7.Kinga Hatala 8.Paulina Stojek 9.Agnieszka Czekaj 10.Sabina Rusinek 11.Izabela Śliwa 12.Izabela Grot

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved