Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Zaczynał przygodę siatkarską w Carinie Gubin

Zaczynał przygodę siatkarską w Carinie Gubin

Krzysztof Gierczyński grać w siatkówkę uczył się w Carinie Gubin, pod okiem trenera Ireneusza Szmita. Szkoleniowiec ten nie tylko wpoił mu podstawy dyscypliny, ale i miłość do niej. Dziś Krzysiek ma urodziny. Z tej okazji życzymy mu przede wszystkim dużo zdrowia i mistrzostwa Polski.

W czasie gier w kategoriach młodzieżowych zauważył go Ryszard Kruk. Temu wytrawnemu trenerowi nie mógł umknąć zdolny chłopak.

Trener Kruk zaproponował mi przejście do Szczecina – wspomina Krzysztof Gierczyński. – Skorzystałem. Wiedziałem, że będzie to dla mnie kolejny etap rozwoju.Ze Szczecina Krzysztof Gierczyński przeszedł do Częstochowy. – Gram już tutaj piąty sezon – powiedział. – Moment przejścia był chyba najbardziej odpowiedni. W pierwszym roku gry zdobyliśmy srebrny medal. Potem były brązowe. Zawsze może być lepiej, ale bardzo cenię te osiągnięcia. Mile wspominam te sukcesy. Czuję się w Częstochowie bardzo dobrze.

W najbliższej kolejce Krzysztof Gierczyński i koledzy z Wkręt-Metu Domex AZS Częstochowa, podejmie Jadar Radom. – Rywal należy do tych teoretycznie słabszych – powiedział. – Koncentracja jest jak najbardziej wskazana. Nie możemy trwonić punktów.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne, PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved